Kurumsal

TARİHÇEMİZ

Yıltaş Şirketler Grubu’nun temelleri 2000’li yılların başlarında İstanbul’da başlayan inşaat faaliyetleriyle atılmıştır.

2006 yılında mobilya mağazacılığı sektörüne adım atan firma, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde Mondi Mobilya bayiliklerini sürdürmektedir. Firma 2011 yılında Nice Home Store adında bir marka yaratmış ve Premium sınıf müşteriye yönelerek satış çeşitliliğini sağlamıştır.

Yıltaş Şirketler Grubu, inşaat faaliyetlerine Avcılar ve Esenyurt bölgelerinde başlamış ardından kurduğu çeşitli ortaklıklarla Beylikdüzü bölgesinde marka değeri olan konut ve karma yaşam projelerini geliştirmeye devam etmektedir. Bunlardan başlıcaları Costa Villa, Ayazma Plus, Ayazma Konakları, Karlıca Evleri, Alıçzade Konakları ve Beyza Konakları’dır.

YÖNETİM KURULUNUN MESAJI

Yıltaş Şirketler Grubu olarak, bugüne kadar ürettiğimiz projelerle, müşterilerimizin güven ve takdirini kazanan grubumuz, sürekli yenilikçi inovatif yaklaşımı ile yaşam alanları kurmaya devam edecektir.

Yaptığımız her işte toplumsal değerlere büyük önem veren şirketimiz, çevreye saygılı, insana değer veren, işbirliği içinde ve ortak olduğumuz firmaların da bu konulara önem vermesini sağlayan bir üretim prensibi ile yoluna devam etmektedir.

En iyi yatırımın, geleceğe yapılan yatırım olduğunun bilincindeyiz. Bu vizyon ile, faaliyet alanlarımızla sınırlı kalmadan, başta eğitim ve savunma sanayi olmak üzere çeşitli sektörler ile ilgili etüd-fizibilite  çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Saygılarımızla…

YILTAŞ GRUP YÖNETİM KURULU

VİZYONUMUZ

Yükselen kalite ve her proseste sürekli iyileştirme anlayışımızla üst düzey konutlar üreterek, “Herkes için kaliteli yaşam…” ilkemizi gerçekleştirmek.

Yeniliklere ve teknolojiye her zaman açık olmak.

Proseslerin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

Yönetim ve teknik becerileri, daha da geliştirmek için her zaman çalışmak.

Çevremizi korumaya ve çevreye değer katmaya özen göstermek.

Tarihsel & kültürel dokuya ve doğaya saygılı, kalite kriterlerinden taviz verilmeden yapılmış, her açıdan güvenli ve mükemmel yaşam alanları inşaa etmek.

HEDEFLERİMİZ

Modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı projelere imza atmak için, inşaat sektöründe gelişen teknolojiyi yakından takip etmek.

Bu gelişmeleri, projemizde uygulayarak müşteri memnuniyeti odaklı yapılar üretmek.

Bu anlayışla inşaat sektöründe önde gelen bir şirket olmak.

STRATEJİMİZ

YIltaş Yapı marka değeri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımızla yürüttüğümüz projelerdeki modern ve özgün çizgimizle, toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür. Bunlar arasında;

Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamak,

Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek,

İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerimize uygulamak,

Doğal afetler açısından güvenli yaşam alanları inşa etmek yer alır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kalite sistemimizin merkezinde yer alan müşterilerimizin estetik, teknolojik, ekonomik ves osyal yönleriyle bütün beklentilerini karşılayabiliyor olmak asıl hedefimizdir.

Kalite hedeflerimiz arasında, müşteri şikayetlerini gidermek, yeniden çalışma & onarım işlerini en aza ve en kısa süreye indirmek, verimliliği arttırarak maliyeti azaltmak ve bunu müşterilerimize düşük fiyat politikası ile yansıtmaktır.

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Her türlü altyapı ve üstyapı inşaat faaliyetlerini, en üst kalite seviyesinde yürütmek için, çalışanlarının iş sağlığı & güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususu, şirketimizin ana amaçları arasında yer almaktadır.

Bu bağlamda, önceden tedbir alarak, iş sağlığı & güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını ya da en alt seviyeye indirilmesini sağlamak,

Yürürlükte bulunan İSG hakkındaki yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymak,

Tüm çalışanlara bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek,

Şartlara uygunluğun idame ettirilmesi için İSG politikasını düzenli olarak gözden geçirmek ve İSG ile ilgili konularda sürekli iyileştirme sağlamak,

Kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile edinilen İSG tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşmak gibi sorumlulukları üstlenmiş bulunmaktayız